NEWS

HAZARDOOM a Törr v Jihlavě
17.01.2014

Po delší odmlce se k vám opět vracíme a to rovnou s pozváním na doslova pekelnou akci, která proběhe 14.2.2013 v jihlavském klubu Ježek, kde si vystoupíme 
jako předskokaní české blackmetalové legendy TORR. Po dlouhé době máte jedinečnou příležitost si s námi zase pořádně zapařit a to jak v kotli, tak po vystoupení na baru.)
Kdybyste nás náhodou nepoznali, tak budeme ti, kterým potečou zbytky "mejkapu" po ksichtu! Proto vemte všechny bratříčky, sestřičky, babičky, dedečky, no prostě celou famílii a přijď pořádně zapařit!!!! 

TĚŠÍME SE NA VÁS, HAZARDOOM! (POZVÁNKA NA ÚDÁLOST)

Peklo na MELODCE
29.06.2013

Máme za sebou parádní akci KILL THE NIGHT, kterou pořádal brněnský klub Melodka ve spolupráci se společností AUDIOTEK.

Bylo to neskutečný peklo!! Více info a foto na našich facebookových stránkách HAZARDOOM.

Jedem na SB FEST
27.02.2013

K oslavě 1. výročí fungování audiovizuální společnosti SB CORPORATION zahrajeme na jejich připravovaném festivalu SB MUSIC FEST 13.4. v Jihlavě. Jelikož i tato firma stála u vzrodu šílenosti jménem HAZARDOOM, tak jim to chceme oplatit a rozpoutat takový peklo, na který lidi jen tak nezapomenou. Přijďte nás podpořit a společně to tam zničíme!

SPAD v kapele!
13.01.2013

Dnes jsme zveřejnili oficiálně nového baskytaristu kapely. SPAD is coming now!!!! 

Video z focení
06.01.2013

Ochutnávka z focení nového člena našeho šíleného cirkusu, kterého v nejbližších dnech představíme.

 

HAZARDOOMTV - Focení proma s novými členy

REZZI na radiu DWD
23.08.2012

REZZI se vyjadřuje k HAZARDOOM na radiu DWD. Odkaz na článek

Oficiální představení
12.08.2012

Jako oficiální start projektu HAZARDOOM, jsme si pro Vás připravili promo klip, ve kterém se vám představí celá kapela. O klip se nám postarala jihlavská společnost SB Corporation, která opravdu dovedla bleskurychle vystihnout ideu HAZARDOOM a přenést jí do klipu. Za což jí patří velké dík.

Jsme na Facebooku
12.08.2012

Pro všechny příznivce sociálních sítí jsme zřídili fanouškovskou stránku HAZARDOOM na Facebooku. Na těchto stránkách budete informování i o řekněme neformálním dění, jako jsou třeba fotky ze zákulisí, natáčení ve studiu apod. Na stránkách si také můžete poslechnout věci z našeho nového dema Garage Of Famous.

Garage Of Famous
12.08.2012

Před nedávnem jsme vydali naše první demo s názvem Garage Of Famous. Za chvíli určitě pochopíte, proč právě tento název. Před samotnými přípravami na natáčení jsme si ujasnili, že prvotní demo bude obsahovat cover-verze písní od interpretů, kteří nás jako kapelu nejvíce ovlivnili. Je to z toho důvodu, že vy jako posluchači byste si nějakou dobu museli zvykat na naší tvorbu, jelikož jsme nová a vlastně neznámá kapela. Uchýlili jsme se tedy k tomu, že půjdeme touto cestou a uděláme cover-verze věcí, které určitě všichni znáte. Každá z písní je pojata úplně jinak a myslíme si, že si v nich najde každý z vás to své. Demo se natáčelo ve studiu SPÁLENÁ RECORDS v produkci s Mirkem Šmilauerem, kterému bychom chtěli touto cestou ještě jednou poděkovat. Určítý podíl a tím pádem i velký dík patří kytaristům z kapely NOID a DYMYTRY, kteří nám pomohli s finálním zvukem kytar. 

Spouštíme web
12.08.2012

Dnes oficiálně spouštíme webovou prezentaci projektu HAZARDOOM. Webové stránky se drží moderních linií a jejich cílem je, Vás co možná nejlépe informovat o aktuálním dění a aktivitách kapely. Na stránkách naleznete veškeré informace o všech členech kapely a jejich tvorbě, které doplňují fotografie a videa.

Hazardoom
All rights reserved. 2011
Facebook Melodka BandZone
Magenta Design